BIciklet Miles Alumin e gjitha Shimano

Shitet nga: albert 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

198 EUR   220 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
eshte ne gjendje te rregullt e leht per tu vozit , i funksionojn frenat ndrruesit e shpejtesive ,eshte prej alumini e leht shum praktike per qytet , nr kontaktit 045671110 , ky numer eshte dhe ne VIBER .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim