BMX Origjinal EXTRA * 2

Shitet nga: BMX 19 Maj 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shiten dy BMX-a ne gjendje super te mire jane te ardhur nga Gjermanija Origjinal per vozitje normale edhe vozitje ne pengesa poashtu edhe per Akrobacione.

Poashtu nese posedoni STAR KARTELE te Raiffaisen Bank apo TEB ..... ua krijojme mundesine ta beni pagesen e bicikletave me rata .
Nese i merrni dy bicikletat , bejme zbritje ne qmim
Per detaje dhe informata te tjera mundeni te kontaktoni ne Wiber ne nr te tel 049307424 ju faleminderit per mirekuptim


Ndrrimi i mundshem me ndonje Smartphone sipas marreveshjes.Samsung Galaxy, Iphone ,LG
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim