BMX capriolo

Shitet nga: BMX. Capriolo 65 € 08 Nën 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes BMX capriolo eshte si e re siq shihet ne foto nuk eshte shum e perdort arsyea e shitjes eshte se e kam bler nje te re dhe nuk me duhet eshte ne gjendje te rregullt pa asnje defekt qmimi eshte i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim