Bandasha bicikleta

Shitet nga: qendrim 01 Sht 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
shume te ruajtun dhe tri, madhsia 26 qmimi per te dy 65 euro. kontakt edhe ne viber +37744202664.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim