Biçiklet

Shitet nga: Lulzim 16 Pri 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

720 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire, eshte firm CENTRUM, ka marsh dhe automat SHIMANO, ngjyre
Hiri mat, peshon 9.5 kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim