Biçikleta Polar Avalanche

Shitet nga: Arian Daci 11 Sht 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

245 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta

Shitet Biçikleta,
Shese biçikleten Polar Avalanche rami L gomat 26 , frenjte me diska dhe me vaj Shimano te gjitha pjeset .
Çmimi i volitshem .
Pres bleres serioz
Te interesuarit le te me kontaktojne ne e-mail
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim