Biçikleta per femije

Shitet nga: Milazim 20 Pri 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Biçikleta eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte prodhim gjerman.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim