Biçikleta te importuara nga Gjermania

Shitet nga: hazir 16 Shk 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes biçikletat te importuara nga gjermania disa jan te reja disa te perdorura, per me shume kontaktoni ne tel.
P.s, ne sms dhe email nuk pergjigjem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim