Biçiklete,rrollera dhe skateboard

Shitet nga: Sara 16 Sht 06:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes biçiklete poni slloven ne gjendje shum te mire e cila mund edhe te paloset.
Shes rrollera nr.40/41.
Shes skateboard(me dy rrota) i pa perdorur
Çmimi i te trijave
Mund te na kontaktoni edhe ne Viber,WhatsApp ne numrin e dhene ose edhe me ane te e-mailit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim