Bicikletë me disqe.

Shitet nga: bardhi 14 Maj 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Bicikleta GENESIS eshte e ardhur prej jashtit dhe eshte ne gjendje shum te mirë, me disqe pjeset i ka shimano.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim