Biciklet -Atala Dragon

Shitet nga: Mergim Thaqi 13 Jan 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shitet Bicikleta Atala Dragon e posardhur nga Austria bicikla eshte ne gjendje te rregullt me frenim perpara pa disk por si me disk ABS e ka venin edhe per disk para dhe prapa , me Armatizera per para dhe Prapa me 21 shpejtesi paisjet ndrrusat e shpejtsive frenat te gjitha Shimano , Bandashat alumin te nxjerrt brenda orgjinal te gjitha pres bleres serioz qmimi 200 euro ! Mundni me kontaktu edhe ne Viber dhe What's App !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim