Biciklet. Citronik Rocky shumm e mir

Shitet nga: Doni 23 Gsh 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Bicikleta Posedon
- Amortizer me Bllokad
- 27 Shpejtsi 9*3
- Alumin
- Frenimi me disk dhe me glicerin
- Gomat i ka te reja
- Bandashat jon dy palesh
- Perndryshe bicikleta esht tip topp
- qmimi fix
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim