Biciklet teper e rujtun

Shitet nga: biciklet 29 Sht 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
eshte biciklet teper e rujtun nuk e ka as nje demtim dhe i ka gomat e reja per me shum kontaktoni edhe ne viber ose ne numrer 045602159 . kerkoj bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim