Biciklet 1

Shitet nga: arben 31 Mar 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shitet bicikleta me helmet me 21 shpejtesi, eshte ne gjendje te mire. I ka disa grritha dhe mundet me ndodh qe duhet dikun me u shtrengu shpejtesit apo frenat me u shtrengu se sesht perdor me vite. Cmimi real 70 euro ,per me lire mosem thirrni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim