Biciklet california

Shitet nga: biciklet 02 Pri 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes biqikleten california ne gjendje shum te mire dhe nje arrow full karbon super e let.
Qmimi ka 150€ copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim