Biciklet capriolo

Shitet nga: dardani biciklet 22 Jan 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

179 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
shes bicikleten capriolo e re qe dy muaj eshte n funksion me goma t reja osht shum ebmirbdhe e leht cmimi shum pak idiskutueshem ngase mundbta shihni edhe vet eshte e re kontakt dhe ne ipko 049628790- dhe ne viber +37745602484 ndrrim dhe me naj telefon iphone 5 cmimo 180 euro capriolo pjeset i ka krejt shimano


tag capriolo shimano pilot biciklet cycle bicikull prishtrine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim