Biciklet e re nga zvicrra me bateri

Shitet nga: avdi 16 Mar 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
shes bicikleten pothuaj se te re te posa ardhur nga zvicrra
bicikletes i mungon baterja,
te 044 170 898 dhe 049 170 898 prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim