Biciklet scott

Shitet nga: Scott 06 Shk 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes bicikleten scott per arsye se nuk e vozis qe nji koh tgjat eshte me 21 shpejtsi shimano shum e leht dhe e mire qmimi i volitshem mundeni me kontaktu ne viber...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim