Biciklet

Shitet nga: Bicikleta Për Femi 15 Nën 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Biqikletat Jonë Të Ardhura Nga Gjermani Dhe Janë Shum Pakë
Të Përdorura Thuj-se Të Reja
Biqikletat Janë Shumë Të Ruj-tuna.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim