Biciklet

Shitet nga: biciklet 19 Krr 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
shes bicikleten e ardhne pi gjermanis shum e mir shum e rujtne me tegjitha pjeset SHIMANO ne gjendje shkelqyshmee
shihet edhe ne foto me drita para dhe mrapa karriken me fider drynin per msheljen e biciklles fabrikisht ne bandasht kapet etj

per mëshum kontakto ne tel 049 541 953

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim