Biciklet

Shitet nga: ilir berisha 17 Shk 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
bicikleta quhet BMX osht shum e kerkuar, osht pak e perdorur dhe cmimi osht 60 euro me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim