Biciklet

Shitet nga: gazi 20 Shk 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shitet bicikleta e sapo ardhur nga gjermania eshte ne gjendje perfekte me goma te reja me gjitha pajisjet me drita para dhe mbrapa eshte prodhim zvicrran pjeset shimano
me nje fjal nuk i mungon asgje. ndrrim bej vetem me ari ose argjend,gramin e arit 14 karat jau llogaris 18 euro ndersa argjendin 0.50 centt gramin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim