Biciklet

Shitet nga: biciklet 07 Mar 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
bicikell e re dhe e ruajtur siq po shifet edhe ne foto bicikleta ka 21 shpejtesi dhe eshte ne gjendje te mir (perveq ni gome te jashtme e ka te qkyme)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim