Biciklet

Shitet nga: Lulzim 18 Pri 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire siq shihet edhe ne foto, Eshte full Schimano automat edhe frena me disqe.
Ngjyre hiri mat dhe shume e veqant eshte SPEDALIZED.... PRES BLERES SERIOZ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim