Biciklet

Shitet nga: daloki 05 Sht 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Biciketa osht e ardhur nga zvicrra osht shum prkatike me dy armattizera allumin teper e leht kontakto dhe ne viber +38649416675
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim