Bicikleta Profesionale 28-she

Shitet nga: Vehbi 28 Gsh 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Bicikleta osht 28-she.
Bicikleta osht e perber prej aluminit Pjest i ka Shimano, frenat i ka me vaj (Glicerine), Me diska shimano.
Bicikleta osht e re e pa perdorur dhe ORIGJINALE.
Tipi - GOLD
27- shpejtsi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim