Bicikleta

Shitet nga: Kushtrim 23 Mar 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shitet bicikleta e ardhur nga gjermania bicikleta esht e re dhe pa asnje defekt e pershtatshme per qfa do mosh per me shum na kontaktoni n nr 044-736-588
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim