Bicikleta Alumin per femra

Shitet nga: 044 477 394 27 Qer 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

214 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes Bicikllen 26-qe Origjinale te ardhur nga jasht .te gjitha pjeset shimano dhe eshte nga alumini.Amortizeri perpara me ajer .goma te reja

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim