Bicikleta CANYON alu 7005

Shitet nga: Denis 19 Gsh 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Bicikleta Canyon alumin 7005 gomat jane 26.195 te gjitha pjeset shimano ka 24 shpejtesi eshte shum e leht ka frenimin dhe te gjitha pjeset nen funksion .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim