Bicikleta MERIDA

Shitet nga: Ariani 25 Pri 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Eshte po thuajse e re eshte ardhe nga DE
Te gjitha pjeset i ka shimano disa pjese alumin kurse tjerat karbon
Amortizerat me bllokim si dhe pershtaten ne baze
Te peshes suaj me nje fjale eshte prefekte
Shum e rehatshme ne ngasje eshte e pershtatshme per
Terene malore dhe te rrafshta me nje fjale eshte prefekt
Eshte pa asnje defekt
qmimi 250 € i diskutuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim