Bicikleta Mckenzie HILL Mountain 500x.

Shitet nga: -- 04 Gsh 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shitet Bicikleta e sapo ardhur nga Zvicra.
Mckenzie HILL Mountain Bike 500x.
Eshte ne gjendje te rregullt dhe shume e qendrueshme si dhe shume pak eshte perdorur ne Zvicer.

Cmimi nuk eshte perfundimtar, mundemi edhe me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim