Bicikleta Profesionale 28-she

Shitet nga: Vehbi 28 Gsh 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Bicikleta osht 28-she. Bicikleta osht e perber prej aluminit Pjest i ka Shimano, frenat i ka me vaj (Glicerine), Me diska shimano. Bicikleta osht e re e pa perdorur dhe ORIGJINALE. Tipi-FORMAT DES55 24-shpejtsi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim