Bicikleta Profesionale 28-she

Shitet nga: Vehbi 28 Gsh 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Bicikleta osht 28-she. Bicikleta osht e perber prej aluminit Pjest i ka Shimano, frenat i ka me vaj (Glicerine), Me diska shimano. Bicikleta osht e re e pa perdorur dhe ORIGJINALE. Tipi -FORMAT, MOD-DES55 24- shpejtsi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim