Bicikleta Te Ardhura Nga Gjermania *Cmime Te Mira*

Shitet nga: Klajdi 28 Dhj 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes Bicikleta Te Ardhura Nga Gjermania , Me Pjese Te Ndryshme Masa Te Ndryshme , Dhe Lloje Te Ndryshme , Shume Te Mira Me Pjese Origjinale

Ndodhem Ne Durres Ne Shqiperi
Viber , What's Up
+355 665949321
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim