Bicikleta U Shit

Shitet nga: Ardit 23 Pri 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Ka Amortizera Te Parem Dhe Te Pasem
Eshte I Ruajtur
Ka Gjithsej 18 Shpejtesi
Problemi i vetem eshte qe nuk i punojne frenat e pasem te cilat jane te firmes "SHIMANO"
Qmimi I Volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim