Bicikleta explorer

Shitet nga: albi 31 Jan 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes bicikleten explorer me te gjitha pjeset shimano ka 21 shpejtsi,armotizer para dhe prapa,shalen me armotizer,gomat 26x,etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim