Bicikleta me shumic dhe pakic

Shitet nga: albi 21 Shk 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes lloje te ndryshme te bicikletave me qmim prej 50 deri 100 euro bicikletat jan firm dhe te gjitha pjest i kan shimano original
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim