Bicikleta

Shitet nga: Buki 30 Gsh 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shitet bicikleta ne gjendje shume te mire dhe shum pak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim