Biciklete Akcion oferta vlen vetem sot 60 euro

Shitet nga: Dardi 13 Krr 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   80 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes urgjent biciklen, eshte prej te mirave dhe shume e forte, por pronari i saj ka shkuar ne Amerike dhe e shes per nje cmim teper te lire, te interesuarit le te na kontaktojne ne viber \+37745642773 ose 044117229
shihe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim