Biciklete

Shitet nga: Qazim 07 Mar 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Biqiklet e firmes schwinn e ardhur nga Vicrra ne gjendje te mir mjaft e ruajtur ka 3 shpejtsi me ndriqin me shpejtesi te dores dhe te kembes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim