Biciklete

Shitet nga: Adhurim 15 Mar 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shitet biqikleta me nje qmim shum t volitshme ,biqikleta esht e re dhe shum pak e perdorur .biqikleta nuk ka asnje defekt dhe shum e pershtatshme per vozitje ,per me shum na kontaktoni 044736588
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim