Biciklete

Shitet nga: xxx 23 Mar 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
shes 8cikleten 26 me shpetsi dhe amartizera ne rregoll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim