Biciklete

Shitet nga: Dritan Qerimi 10 Jan 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Eshte ne gjendje te rregullt , e ruajtur mir dhe Jo shum e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim