Biciklete Apache Disk

Shitet nga: Trim 05 Gsh 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Apache Polar Disk biciklete MTB (mountain bike-biciklete per terrene malore) Bicikleta eshte pothuajse e re sic po shihet ne foto shume pak e perdorur fotot jan origjinale te bicikletes bicikleta eshte ne gjendje perfekte per specifikacione shiko me poshte (cmimi eshte i diskutueshem per kontakt ne telefon 049548485 dhe ne viber 0038649284723 ) pres bleres serioz-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


-Skeleti (frame) - Qelik i fort i karbonizuar HDF tourbing madhesia XL
/Gomat (rrotat)-Kenda Multitrack (Mtb) 26"X2.10
/Shiferat (nderruesit e shpejtsive )-Shimano (stef51-l 3x7) 21 shpejtesi
/Frenat -shimano Frenuesi perpara me Disk
/Zingjiret-Kmc z-50
/Pedalet-Prowheel mtb pvc -celik
/Amortizer -celik ZOOM 381 E 26 "
/Bandashat -Beretta 26" Alumin
/ulesja (shala ) -selle bassano -italiane e punuar me dore
/Madhesia Xl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim