Biciklete Cube AMS

Shitet nga: Valon 27 Gsh 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Cube AMS Aluminium

E ardhur nga Gjermania, Biçiklet e pa perdorur.

-Amortizeri kryesor : Manitou Radium RL Platform Plus ( shih video : https://www.youtube.com/watch?v=b-sb2CE0RFQ )

-Amortizeri i pare : Rockshox reba SL
-Shimano parts

-Gomat : Schwable

+Bicycle computer
+Drite perpara dhe mbrapa
+Qant ( Bag )

Nr Kontaktues + Viber : 0038649899221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim