Biciklete Lapierre LP4 France

Shitet nga: Faton 10 Qer 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes biqiklet Lapierre LP4 France e ardhur prej
France eshte dhum ne gjendje te rregull frenon shum mir
edhe ndrrimin e shpejtesive i bon mir gomat 26 posedon:
2 dryna , mbrojtse per mos te strrpik, drita te nates qe reflejtojn,
dhe qe ndezen po ashtu posedon kilometrazh per matjen e shpejtesis.
Biqikleta me ni fjal i ka krejt qmimi 300 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim