Biciklete Merida

Shitet nga: Merida 08 Shk 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes bicikell MERIDA TFS ngjendje shum tmir frenimi me ule shpejsit 3x7 DISK para dhe mrapa shitet urgjentisht qmimi 220euro


Scott Merida Cross Granit bicikell biçiklet bike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim