Biciklete Origjinal

Shitet nga: Artoni 24 Pri 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Peugeot = 90 euro
Mkenzy = 180 euro
Everest = 60 euro
Sport e kaltert= 130 euro

044185137 +viber

E kuqja dhe e kalterta kane nga nje defekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim