Biciklete RockRider

Shitet nga: Liridon 25 Sht 00:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
RockRider 5.1 Aluminium Frame
SRAM MRX 21 Shpejtesi
Peshon 14.2Kg
E pershtatshme per terene malore dhe te tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim