Biciklete me 18 shpejtesi Goma nr 18

Shitet nga: Arizona 12 Pri 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes biciklete ne gjendje te mire, me 18 shpejtesi dhe gomat numer 18.

Per me shumeinformata kontaktoni ne numrin 044 22 18 23 (viber)

Fjale kyqe: biçikletë, biciklete, biqiklete, bicikell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim